Světle krémový koberec Elle Decoration Lovely Talence, 140 x 200 cm

Kvalitní a oblíbený výrobek Světle krémový koberec Elle Decoration Lovely Talence, 140 x 200 cm lze koupit snadno tady a teď na... více informací »
Světle krémový koberec Elle Decoration
7 990 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Kvalitní a oblíbený výrobek Světle krémový koberec Elle Decoration Lovely Talence, 140 x 200 cm lze koupit snadno tady a teď na našem webu zařazený v sekci koberce! Nyní si můžete vybrat jiné produkty ve zmíněné rubrice za outletovou cenu!

Koberec z kolekce Lovely od značky Elle Decoration dodá vašemu domovu šťávu a tolik potřebné pohodlí. To je zaručeno hlavně vlasem o výšce 5 cm, což dělá z tohoto huňáče ideálního parťáka pod bosé nohy.

O kolekci Lovely:
Tato kolekce se vyznačuje vyšším vlasem – 5 cm. Díky tomu jsou tyto kousky pohodlnými doplňky do interiéru, které zahřejí chodidla, ale zároveň krásně ochrání podlahu před vnějšími vlivy.

O značce Elle Decoration:
Francouzský šarm se značka Elle Decoration rozhodla dostat do celého světa pomocí stylových koberců. V jejím repertoáru jsou převážně kousky v neutrálních tónech s jemnými vzory. Při výrobě si dává záležet nejen na zachycení stylu inspirovaného Francií, ale také na kvalitním provedení a zpracování materiálů.