Světle modrý koberec ze směsi viskózy a bavlny Safavieh Serafina Vintage 200 x 279 cm

Trendy koberce od newyorské značky Safavieh v sobě propojují dva světy - vintage a lidové motivy spolu s moderním aspektem a... více informací »
Světle modrý koberec ze směsi viskózy
Značka: Safavieh
9 499 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Trendy koberce od newyorské značky Safavieh v sobě propojují dva světy – vintage a lidové motivy spolu s moderním aspektem a geometrií, která se dle samotného použití interiérovými designéry hodí jak do venkovsky laděných domovů, tak i ryze městských a minimalistických bytů. Dalo by se tak říci, že se jedná o univerzálně použitelné koberce, které se dobře ladí s ostatním vybavením pokoje a podpoří tak celkové vyznění a styl vašeho domova.

Tento kousek je vyroben většinově z viskózy, která je svými vlastnostmi srovnatelná s pravým hedvábím. Díky tomu je koberec odolný, lesklý, měkký a velmi příjemný na dotek. Vyznačuje se také barevnou stálostí, takže se nemusíte obávat, že by působením času ztratil na kráse.


Velmi oblíbený výrobek Světle modrý koberec ze směsi viskózy a bavlny Safavieh Serafina Vintage 200 x 279 cm získáte také na webu zařazený v kategorii koberce! Získejte akční produkty z naší rubriky za skvělou cenu.