Světle růžový dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Hurro, 21 x 40 cm

Toto není jen tak obyčejný polštářek. Jde i o oblíbenou hračku a ochránce klidného snění našich milovaných zlatíček.... více informací »
Světle růžový dětský polštářek
Toto není jen tak obyčejný polštářek. Jde i o oblíbenou hračku a ochránce klidného snění našich milovaných zlatíček....

Toto není jen tak obyčejný polštářek. Jde i o oblíbenou hračku a ochránce klidného snění našich milovaných zlatíček. Uvidíte sami, jak se jim radostí rozzáří očka při pohledu na hravý motiv tohoto kousku. Veselé barvy a motiv jsou skvělou kombinací pro procvičování dětské fantazie a vnímání okolního světa. Udělejme jim ho tedy co nejkrásnější ♥

Polštářek můžete prát ručně ale i v pračce na jemný režim, jen se vyhněte sušení v sušičce. Zajistíte tak delší životnost a stálost barev potisku.


Tento diskontní produkt je k získání v pohodě na našem webu v oblíbené sekci dětské polštáře. Připravili jsme parádní produkty z naší kategorie za super ceny! U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce Mike & Co. NEW YORK. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Světle růžový dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Hurro, 21 x 40 cm od spolehlivého výrobce Mike & Co. NEW YORK najdete v naší nabídce v bezva akci. Aktuálně v akci za 229 Kč.