Světle šedé povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Le Bonom, 200 x 220 cm

Věříme, že po těžkém dni bude zachumlání do povlečení od značky Le Bonom zaručenou odměnou. Dbá totiž především na... více informací »
Světle šedé povlečení na dvoulůžko
Věříme, že po těžkém dni bude zachumlání do povlečení od značky Le Bonom zaručenou odměnou. Dbá totiž především na...

Věříme, že po těžkém dni bude zachumlání do povlečení od značky Le Bonom zaručenou odměnou.

Dbá totiž především na precizní výběr materiálů, kterou je v tomto případě 100% stonewashed bavlna. Na rozdíl od té klasické se vyznačuje nezaměnitelnou jemností ihned po vybalení, a ne až po několika vyprání. Díky předepírce navíc eliminuje riziko jakéhokoliv sražení. Kromě praktičnosti však nabídne i nenásilný ležerní vzhled, který vnese uvolněnou eleganci do nejedné ložnice.

Velikosti povlečení vychází z českých standardů, ve kterých nesmí chybět ani prodloužená délka 220 cm. To své si tak snadno najdete i vy.

Náš tip: Barvy povlečení Le Bonom jsou navrženy tak, aby se mezi sebou daly snadno kombinovat. Nechte se na tento trend nalákat i vy, vnesete tím do své ložnice hravost a vyhnete se jednotvárnosti.

Výjimečný a žádaný kus Světle šedé povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Le Bonom, 200 x 220 cm seženete již dnes na webu zařazený v kategorii povlečení! Podívejte se na ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za akční cenu. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další prověřené produkty od výrobce Bonami Selection. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární značka Bonami Selection má v nabídce prvotřídní zboží

Tento akční produkt Světle šedé povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Le Bonom, 200 x 220 cm od společnosti se zárukou kvality Bonami Selection naleznete zrovna za outletovou cenu. Nabídka od 1 790 Kč.