Světle zelené povlečení na jednolůžko z ranforce bavlny Södahl Stripes, 140 x 220 cm

Neodolatelný produkt jde sehnat bezstarostně tady u nás v oblíbené rubrice povlečení. Vyhledejte si ještě ostatní produkty z... více informací »
Světle zelené povlečení na jednolůžko z
Značka: Södahl
1 790 Kč
Ověřit dostupnost »
Neodolatelný produkt jde sehnat bezstarostně tady u nás v oblíbené rubrice povlečení. Vyhledejte si ještě ostatní produkty z...

Neodolatelný produkt jde sehnat bezstarostně tady u nás v oblíbené rubrice povlečení. Vyhledejte si ještě ostatní produkty z této rubriky za super peníze! Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky značky Södahl. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hebkost, jemnost a okouzlující lesklost.

Povlečení Södahl Stripes je vyrobeno z ranforce bavlny, která sice na první pohled připomíná satén, na rozdíl od něj však pohlcuje vlhkost a předejde mnohdy nepříjemného pocitu lepení. Bavlna použitá při výrobě je navíc organická, samostatná vlákna jsou tak prodyšnější, měkčí a jemnější k pokožce.

Hodně žádaný produkt Světle zelené povlečení na jednolůžko z ranforce bavlny Södahl Stripes, 140 x 220 cm pocházející od značky Södahl jde získat právě v akci. Cena od 1 790 Kč.