Světle zelené silikonové prostírání Kindsgut Cloud, 49 x 27 cm

Zpestřete svému dítěti stolování s praktickým silikonovým prostíráním značky Kindsgut. To ochrání desku stolu před... více informací »
Světle zelené silikonové prostírání Kindsgut
Značka: KINDSGUT
399 Kč
Ověřit dostupnost »
Zpestřete svému dítěti stolování s praktickým silikonovým prostíráním značky Kindsgut. To ochrání desku stolu před...

Zpestřete svému dítěti stolování s praktickým silikonovým prostíráním značky Kindsgut. To ochrání desku stolu před poškozením, takže se nemusíte obávat rozlitých nápojů nebo rýh od příboru.

Složení je zdravotně nezávadné v souladu s nařízeními Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA). Neobsahuje sloučeniny BPA/BPS, olovo, ftaláty ani PVC.

Tento výjimečný výrobek Světle zelené silikonové prostírání Kindsgut Cloud, 49 x 27 cm je k sehnání mimo jiné na stránkách umístěný v rubrice dětské prostírání! Nyní si můžete vybrat podobné produkty z této oblíbené kategorie za báječnou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky další kousky značky KINDSGUT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Unikátní a oblíbený produkt Světle zelené silikonové prostírání Kindsgut Cloud, 49 x 27 cm od dodavatele s dobrým jménem KINDSGUT jednoduše naleznete momentálně na našich stránkách za výprodejovou cenu! V akci od 399 Kč.