Tmavě modro-červený koberec Nouristan Sylla, 160 x 230 cm

Je libo vyladit si bydlení nepřehlédnutelným kobercem? To jste narazili na ten správný. Tento fešák od značky Nouristan se... více informací »
Tmavě modro-červený koberec Nouristan Sylla
Značka: Nouristan
3 990 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Je libo vyladit si bydlení nepřehlédnutelným kobercem? To jste narazili na ten správný. Tento fešák od značky Nouristan se vyznačuje designem inspirovaným orientálními a klasickými vzory. Vyšperkuje tak především interiéry, které nejsou všední a dýchá z nich historie.

Získá si vás nejen svým nezaměnitelným estetickým zpracováním, ale také vysokou odolností a díky kratšímu vlasu i velmi snadnou údržbou. Po celém svém obvodu je obšitý a zamilujete si ho na první šlápnutí bosou nohou.

Značka Nouristan okouzlí rozmanitým repertoárem, ve kterém si můžete vybrat z nejrůznějších rozměrů, barev a motivů.

Nový produkt Tmavě modro-červený koberec Nouristan Sylla, 160 x lze získat rovněž na stránkách umístěný v kategorii koberce! Najděte si unikátní výrobky z této známé kategorie za super cenu. To ale není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás najdete další prověřené produkty od výrobce Nouristan. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Nouristan může nabídnout top zboží.