Tmavě šedé bavlněné elastické prostěradlo Good Morning, 180 x 200 cm

Pokud jde o ložní textil, důležitou roli hraje nejen vzhled, ale především výběr materiálu. Značka Good Morning si je toho... více informací »
Tmavě šedé bavlněné elastické
Značka: GOOD MORNING
899 Kč
Ověřit dostupnost »
Pokud jde o ložní textil, důležitou roli hraje nejen vzhled, ale především výběr materiálu. Značka Good Morning si je toho...

Pokud jde o ložní textil, důležitou roli hraje nejen vzhled, ale především výběr materiálu.

Značka Good Morning si je toho dobře vědoma, proto je toto minimalistické prostěradlo z kolekce Cotton vyrobené ze 100% bavlny. Mezi jeho hlavní přednosti tak patří zejména pevnost, vzdušnost a schopnost absorbovat přebytečnou vlhkost.


Vynikající produkt Tmavě šedé bavlněné elastické můžete získat přímo na webu v populární kategorii prostěradla. Mrkněte na ostatní kousky ve zmíněné sekci za skvělou cenu. To ale není vše, náš sortiment je ale široký. Podívejte se také na další produkty od značky GOOD MORNING. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel GOOD MORNING pro své zákazníky dodává velmi kvalitní produkty.

Unikátní a oblíbený produkt Tmavě šedé bavlněné elastické prostěradlo Good Morning, 180 x 200 cm od značky s dlouholetou tradicí GOOD MORNING pohodlně získáte v naší online nabídce skutečně výhodně! Výhodně teď u nás za 899 Kč.