Tmavě zelená bavlněná kuchyňský chňapka Södahl

Chňapka je nepostradatelnou součástí každé kuchyně - ochrání vás totiž při manipulaci s horkými plechy či zapékacími... více informací »
Tmavě zelená bavlněná kuchyňský chňapka
Značka: Södahl
549 Kč
Ověřit dostupnost »
Chňapka je nepostradatelnou součástí každé kuchyně - ochrání vás totiž při manipulaci s horkými plechy či zapékacími...

Chňapka je nepostradatelnou součástí každé kuchyně – ochrání vás totiž při manipulaci s horkými plechy či zapékacími mísami. Vy tak můžete vytáhnout pokrm z trouby bez obavy z popálení.

K tomu vám může posloužit tento prémiový kus od značky Södahl, který v sobě snoubí praktickou stránku s tou estetickou. Vyniká svým kvalitním minimalistickým zpracováním, takže snadno zapadne.

Díky bavlněnému složení je jemná a šetrná k pokožce i k životnímu prostředí. Má označení CE příslušející produktům, které před uvedením na evropský trh splnily veškeré bezpečnostní a výrobní směrnice unie.


Tento diskontní produkt Tmavě zelená bavlněná kuchyňský chňapka Södahl můžete sehnat prostě tady na webu v oblíbené kategorii kuchyňské chňapky. Nyní najdete zcela nové výrobky z této známé kategorie snadno online. Významný dodavatel Södahl vám může poskytnout špičkové výrobky. A tady je důkaz! To není vše, máme toho více! Máme v nabídce další kvalitní produkty značky Södahl. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Tmavě zelená bavlněná kuchyňský chňapka Södahl od odblíbeného výrobce Södahl snadno můžete pořídit právě teď v nabídce za parádní cenu! Nyní pořídíte jen za 549 Kč.