Tmavě zelené elastické prostěradlo z bavlněného saténu HIP, 90 x 200 cm

Značka Good Morning sází při výrobě ložního textilu na minimalistický vzhled a vysoce kvalitní materiály. Důkazem je i toto... více informací »
Tmavě zelené elastické prostěradlo z
Značka: HIP
699 Kč
Ověřit dostupnost »
Značka Good Morning sází při výrobě ložního textilu na minimalistický vzhled a vysoce kvalitní materiály. Důkazem je i toto...

Značka Good Morning sází při výrobě ložního textilu na minimalistický vzhled a vysoce kvalitní materiály.

Důkazem je i toto prostěradlo v zemité barvě z kolekce Cotton. Díky bavlněnému saténu se pyšní lesklým a na dotek hebkým povrchem či termoregulačními schopnostmi. Zatímco v létě příjemně ochladí, v zimě naopak spolehlivě zahřeje a vy se tak budete budit příjemně odpočatí při kterémkoliv ročním období.


Ve slevě výrobek můžete najít právě zde na našich stránkách v populární sekci prostěradla. Prozkoumejte ještě ostatní výrobky z této populární sekce za internetové ceny. Tato vyjímečná značka HIP svým zákazníkům dodává vynikající sortiment Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Hodně prodávaný produkt Tmavě zelené elastické prostěradlo z bavlněného saténu HIP, 90 x 200 cm od této skvělé značky HIP máte možnost nakoupit ještě dnes téměř zdarma. Nyní pořídíte od 699 Kč.