Tyrkysově modré mikroplyšové prostěradlo My House, 90 x 200 cm

Rádi se v zimě zavrtáte ho pěkně vyhřátého pelíšku a od ložního prádla chcete, aby vás hebce objalo? Mikroplyš vám všechny... více informací »
Tyrkysově modré mikroplyšové prostěradlo My
Značka: My House
509 Kč
Ověřit dostupnost »
Rádi se v zimě zavrtáte ho pěkně vyhřátého pelíšku a od ložního prádla chcete, aby vás hebce objalo? Mikroplyš vám všechny...

Rádi se v zimě zavrtáte ho pěkně vyhřátého pelíšku a od ložního prádla chcete, aby vás hebce objalo? Mikroplyš vám všechny tyto sny splní. Je tvořen hustými krátkými chloupky, které jsou velmi jemné na dotek a poskytnou vám příjemnou náruč i během chladných nocí.

Nestudí ani při prvním kontaktu a perfektně se přizpůsobí tvaru těla. Po vyprání velmi rychle schne, nežmolkuje a ani s žehlením si starosti dělat nemusíte.

Tak doplňte své povlečení i praktickým a krásným prostěradlem, které vás nenechá chladnými. Během zimních měsíců už nebudete chtít spát v ničem jiném ♥


Oblíbený a akční produkt lze zakoupit bez obtíží tu na stránkách umístěný v rubrice prostěradla! Nyní můžete koupit podobné výrobky z této populární sekce za výborné peníze. Oblíbený výrobce My House vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní zboží U nás vám nabízíme více, mrkněte na další skvělé zboží od dodavatele My House. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Tyrkysově modré mikroplyšové prostěradlo My House, 90 x 200 cm od oblíbené značky se zárukou kvality My House najdete právě teď v naší nabídce skutečně výhodně. Ceny od 509 Kč.