Tyrkysový dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Arro, 21 x 40 cm

Toto není jen tak obyčejný polštářek. Jde i o oblíbenou hračku a ochránce klidného snění našich milovaných zlatíček.... více informací »
Tyrkysový dětský polštářek s příměsí bavlny
Toto není jen tak obyčejný polštářek. Jde i o oblíbenou hračku a ochránce klidného snění našich milovaných zlatíček....

Toto není jen tak obyčejný polštářek. Jde i o oblíbenou hračku a ochránce klidného snění našich milovaných zlatíček. Uvidíte sami, jak se jim radostí rozzáří očka při pohledu na hravý motiv tohoto kousku. Veselé barvy a motiv jsou skvělou kombinací pro procvičování dětské fantazie a vnímání okolního světa. Udělejme jim ho tedy co nejkrásnější ♥

Polštářek můžete prát ručně ale i v pračce na jemný režim, jen se vyhněte sušení v sušičce. Zajistíte tak delší životnost a stálost barev potisku.


Tento levný produkt Tyrkysový dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK můžete sehnat jednoduše tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice dětské polštáře! Pořiďte si další výrobky z této kategorie za super peníze. Tato značka Mike & Co. NEW YORK vám může poskytnout skvělé produkty. Náš sortiment je ale široký, u nás najdete další kvalitní kousky od značky Mike & Co. NEW YORK. Najdete je níže na této stránce.

Super kus Tyrkysový dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Arro, 21 x 40 cm od populárního výrobce Mike & Co. NEW YORK jde pořídit právě teď v nabídce v akci! Aktuálně v akci od 229 Kč.