Vlněný koberec Flair Rugs Prism, ⌀ 160 cm

Rozveselte svůj domov barevným kobercem značky Flair Rugs. Barvy mají pozitivní vliv na interiér, ale i na vaši psychiku. Čím... více informací »
Vlněný koberec Flair Rugs Prism
Značka: Flair Rugs
5 099 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Rozveselte svůj domov barevným kobercem značky Flair Rugs. Barvy mají pozitivní vliv na interiér, ale i na vaši psychiku. Čím barevnější domov, tím radostnější domácnost.

O vlněných kobercích:
Vlněné koberce mají vynikající izolační schopnosti co se tepla a zvuku týče. Potěší i svou tvarovou pamětí, takže i po delším stlačování vláken se vrátí zpět do původního tvaru.

Proč si pořídit koberec:
Kromě toho estetické je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní přejde.

Tento zlevněný kousek Vlněný koberec Flair Rugs Prism, ⌀ 160 cm pořídíte jednoduše tady na našem webu v populární rubrice koberce. Nyní získáte podobné výrobky ze zmíněné rubriky za nejlepší ceny. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce však také další prověřené zboží od výrobce Flair Rugs. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Flair Rugs má na skladě vynikající sortiment.