WEBTEX AKCE Taštičková matrace MEMORY EXTRAFLEX 25cm 140 x 200 cm II. jakost

Dopřejte si kvalitní a zdravý spánek s taštičkovou matrací MEMORY EXTRAFLEX s nadstandardní výškou 25 cm, která se umí dokonale... více informací »
WEBTEX AKCE Taštičková matrace MEMORY EXTRAFLEX 25cm 140
Značka: WEBTEX
4 590 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Dopřejte si kvalitní a zdravý spánek s taštičkovou matrací MEMORY EXTRAFLEX s nadstandardní výškou 25 cm, která se umí dokonale přizpůsobit tvaru vašeho těla. Matrace má dvě tuhosti. Jedna strana matrace je z PUR ExtraFlex pěny (tvrdší) , druhá strana je z paměťové pěny (měkčí). Optimální přizpůsobení polyuretanových pěn je přitom tajemstvím kvalitní matrace a je v souladu s nejnovějšími standardy spánku, které doporučují lékaři a odborníci. Taštičkové matrace jsou velmi vzdušné a hygienické. Díky těmto vlastnostem se skvěle hodí nejen do bytů, ale i do starších domů a vlhčího prostředí. Kvalitní taštičkové matrace jsou značně trvanlivé a své vlastnosti si udržují po dlouhou dobu, proto se vám investice do matrace MEMORY EXTRAFLEX vyplatí. Matraci chrání kvalitní potah se všitým zipem, který je snadno snímatelný a můžete ho pohodlně vyprat v pračce. Při výrobě této matrace byla navíc použita nejmodernější technologie inspirovaná německou technikou – profiledFOAM.

 

PARAMETRY:

Technologie: ProfiledFoam 
Pěna: Oboustranně profilovaná kapsa s viskoelastickou Visco pěnou a pěnou ExtraFlex 
Velikost: 140 x 200 cm
Výška: 25 cm
Tvrdost: H2 – strana s paměťovou pěnou, H3 – strana s PUR pěnou

Důležité informace k matracím

  • Výrobní tolerance matrací je +-2 cm na výšku, šířku a délku
  • Matrace se po rozbalení může nafukovat až 48h
  • Barva pěny matrace se může lišit od obrázku – barva pěny nemá vliv na vlastnosti matrace

Další parametry: Rozměr matrace 140 x 200 cm. Výška matrace 25 cm. Nosnost matrace 130 kg na osobu. Tvrdost matrace Měkká. Tvrdost matrace Střední. Tvrdost matrace 2 tuhosti. Cena Nad 4000 Kč. Doporučené pro Matrace pro děti. Doporučené pro Matrace pro studenty. Doporučené pro Matrace pro dospělé. Doporučené pro Matrace pro seniory. Doporučené pro Matrace pro bolavá záda. Vaše váha 91 – 120 kg. Vaše váha Nad 120 kg. Počet zón 7.
Velmi prodávaný produkt WEBTEX AKCE Taštičková matrace MEMORY EXTRAFLEX 25cm 140 můžete získat taky tu na našem webu zařazený v sekci poškozené produkty ii. jakost. Nyní si můžete pořídit ostatní kusy z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu.