Světle modré bavlněné povlečení s prostěradlem na dvoulůžko, 220 x 240 cm

Nezapomínejte na správný výběr povlečení. Je to důležitý aspekt, který ovlivní celkovou atmosféru vaší ložnice. Vyberte si... více informací »
Světle modré bavlněné povlečení s prostěradlem na
Značka: EnLora Home
1 590 Kč
Ověřit dostupnost »
Nezapomínejte na správný výběr povlečení. Je to důležitý aspekt, který ovlivní celkovou atmosféru vaší ložnice. Vyberte si...

Nezapomínejte na správný výběr povlečení. Je to důležitý aspekt, který ovlivní celkovou atmosféru vaší ložnice. Vyberte si z rozličných potisků, které hýří všemi barvami ♥

Ale samozřejmě pohodlí a kvalita je ještě důležitější! A proto s těmito 100% bavlněnými povlaky nešlápnete vedle.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Unikátní a žádaný výrobek Světle modré bavlněné povlečení s prostěradlem na dvoulůžko, 220 x 240 cm od známé značky EnLora Home snadno získáte aktuálně za super cenu. Aktuálně stojí u nás 1 590 Kč.