Bavlněné povlečení s prostěradlem na jednolůžko Reterro Kermito, 100 x 150 cm

Není nad to zabalit se po náročném dni do měkkých peřin. Umocněte tento okamžik originálním povlečením, které udělají z... více informací »
Bavlněné povlečení s prostěradlem na jednolůžko Reterro Kermito
Značka: UNKNOWN
699 Kč
Ověřit dostupnost »
Není nad to zabalit se po náročném dni do měkkých peřin. Umocněte tento okamžik originálním povlečením, které udělají z...

Není nad to zabalit se po náročném dni do měkkých peřin. Umocněte tento okamžik originálním povlečením, které udělají z všedního odpočinku celodenní zážitek. Do takových peřin se budete vracet s neskrývanou radostí ♥

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ (NA PŘEHYB)
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Zlevněný produkt Bavlněné povlečení s prostěradlem na jednolůžko Reterro Kermito, 100 x 150 cm od značky s dlouholetou historií UNKNOWN jde sehnat tady a teď právě v akci. Teď za akční cenu 699 Kč.