Šalvějově zelené povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Le Bonom, 200 x 200 cm

Věříme, že po těžkém dni bude zachumlání do povlečení od značky Le Bonom zaručenou odměnou. Dbá totiž především na... více informací »
Šalvějově zelené povlečení na dvoulůžko ze
1 690 Kč
Ověřit dostupnost »
Věříme, že po těžkém dni bude zachumlání do povlečení od značky Le Bonom zaručenou odměnou. Dbá totiž především na...

Věříme, že po těžkém dni bude zachumlání do povlečení od značky Le Bonom zaručenou odměnou.

Dbá totiž především na precizní výběr materiálů, kterou je v tomto případě 100% stonewashed bavlna. Na rozdíl od té klasické se vyznačuje nezaměnitelnou jemností ihned po vybalení, a ne až po několika vyprání. Díky předepírce navíc eliminuje riziko jakéhokoliv sražení. Kromě praktičnosti však nabídne i nenásilný ležerní vzhled, který vnese uvolněnou eleganci do nejedné ložnice.

Velikosti povlečení vychází z českých standardů, ve kterých nesmí chybět ani prodloužená délka 220 cm. To své si tak snadno najdete i vy.

Náš tip: Barvy povlečení Le Bonom jsou navrženy tak, aby se mezi sebou daly snadno kombinovat. Nechte se na tento trend nalákat i vy, vnesete tím do své ložnice hravost a vyhnete se jednotvárnosti.

Tento skvělý výrobek Šalvějově zelené povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Le Bonom, 200 x 200 cm originál od značky Bonami Selection snadno najdete zrovna dnes ve výhodné akci! Akční ceny od 1 690 Kč.