Zelené mikroplyšové prostěradlo My House, 90 x 200 cm

Rádi se v zimě zavrtáte ho pěkně vyhřátého pelíšku a od ložního prádla chcete, aby vás hebce objalo? Mikroplyš vám všechny... více informací »
Zelené mikroplyšové prostěradlo My House
Značka: My House
509 Kč
Ověřit dostupnost »
Rádi se v zimě zavrtáte ho pěkně vyhřátého pelíšku a od ložního prádla chcete, aby vás hebce objalo? Mikroplyš vám všechny...

Rádi se v zimě zavrtáte ho pěkně vyhřátého pelíšku a od ložního prádla chcete, aby vás hebce objalo? Mikroplyš vám všechny tyto sny splní. Je tvořen hustými krátkými chloupky, které jsou velmi jemné na dotek a poskytnou vám příjemnou náruč i během chladných nocí.

Nestudí ani při prvním kontaktu a perfektně se přizpůsobí tvaru těla. Po vyprání velmi rychle schne, nežmolkuje a ani s žehlením si starosti dělat nemusíte.

Tak doplňte své povlečení i praktickým a krásným prostěradlem, které vás nenechá chladnými. Během zimních měsíců už nebudete chtít spát v ničem jiném ♥

Designový produkt Zelené mikroplyšové prostěradlo My jde získat bezstarostně na našem webu zařazený v rubrice prostěradla! Prozkoumejte kvalitní kousky z této sekce v akci! U nás nabízíme více, mrkněte také na další prověřené zboží od výrobce My House. Najdete je níže na této stránce. Přední dodavatel My House poskytuje vynikající sortiment.

Akční kousek Zelené mikroplyšové prostěradlo My House, 90 x 200 cm od známé kvalitní značky My House snadno najdete u nás napořád výhodně. V akci za cenu 509 Kč.