Zelené bavlněné povlečení s prostěradlem na dvoulůžko Eva, 200 x 220 cm

Srdcem ložnice je příjemně vzorované povlečení z přírodního materiálu, které je pak tou nejlepší odměnou po celém dlouhém... více informací »
Zelené bavlněné povlečení s prostěradlem na
Značka: Hobby
1 790 Kč
Ověřit dostupnost »
Srdcem ložnice je příjemně vzorované povlečení z přírodního materiálu, které je pak tou nejlepší odměnou po celém dlouhém...

Srdcem ložnice je příjemně vzorované povlečení z přírodního materiálu, které je pak tou nejlepší odměnou po celém dlouhém dni. Nechte se okouzlit tímto kouskem, který splňuje všechna kritéria pro vydatný spánek.

A jako bonus v sadě rovnou najdete i prostěradlo sladěné do stejného tónu povlečení, a tak máte hotové dvě mouchy jednou ranou.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Designový výrobek Zelené bavlněné povlečení s prostěradlem na dvoulůžko Eva, 200 x 220 cm od oblíbené značky Hobby lze zakoupit tady a teď za skvělou cenu! Nyní pořídíte za 1 790 Kč.