Zeleno-hnědé povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Boho Leaves, 135 x 200 cm

Zachumlejte se do povlečení od české značky Butter Kings, jež klade důraz jak na design, tak i na kvalitní materiály. Vyrobené... více informací »
Zeleno-hnědé povlečení z bavlněného saténu Butter Kings
Značka: Butter Kings
1 809 Kč
Ověřit dostupnost »
Zachumlejte se do povlečení od české značky Butter Kings, jež klade důraz jak na design, tak i na kvalitní materiály. Vyrobené...

Zachumlejte se do povlečení od české značky Butter Kings, jež klade důraz jak na design, tak i na kvalitní materiály.

Vyrobené je z bavlněného saténu charakteristického svou nezaměnitelnou jemností, přirozeným leskem i dlouhou životností. Mezi jeho další přednosti patří i vysoká prodyšnost a absorbce vlhkosti, což oceníte především během parních letních měsíců.


Tento levný výrobek Zeleno-hnědé povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Boho máte možnost sehnat aktuálně tady na našich stránkách v populární sekci povlečení! Nyní můžete získat ještě jiné zboží ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu! V očích zákazníků populární výrobce Butter Kings pro své zákazníky prodává špičkový sortiment.

Kvalitní kus Zeleno-hnědé povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Boho Leaves, 135 x 200 cm od spolehlivého výrobce Butter Kings naleznete na našich stránkách opravdu levně! V akci za 1 809 Kč.