Zelený polštář Flexa Room, 70 x 50 cm

Zelený bavlněný polštář skvěle doladí finální vzhled dětského pokojíku. Hodí se nejen k nábytku ve skandinávském stylu,... více informací »
Zelený polštář Flexa Room
Značka: Flexa
1 190 Kč
Ověřit dostupnost »
Zelený bavlněný polštář skvěle doladí finální vzhled dětského pokojíku. Hodí se nejen k nábytku ve skandinávském stylu,...

Zelený bavlněný polštář skvěle doladí finální vzhled dětského pokojíku. Hodí se nejen k nábytku ve skandinávském stylu, ale díky svému jednoduchému designu se bude hodit ke všemu. Tak vychytejte místo, kde vaše ratolesti tráví nejvíce času, do posledního barevného detailu.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.


Nový produkt můžete najít bez obtíží na webu zařazený v kategorii dětské polštáře. Nyní můžete koupit zcela nové produkty z této známé sekce na pár kliknutí! To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte na další kvalitní zboží od dodavatele Flexa. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Věhlasný výrobce Flexa má v nabídce prvotřídní sortiment.

Zcela unikátní produkt Zelený polštář Flexa Room, 70 x 50 cm od společnosti s výborným jménem Flexa lze sehnat online se slevou! Stojí teď u nás 1 190 Kč.