Zelený zahradní podsedák Hartman Casual, 43 x 40 cm

Připravte svou zahradu na nadcházející teplé a slunečné dny. Značka Hartman ji dodá styl a zároveň i nezaměnitelné pohodlí.... více informací »
Zelený zahradní podsedák Hartman
Značka: Hartman
449 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Připravte svou zahradu na nadcházející teplé a slunečné dny. Značka Hartman ji dodá styl a zároveň i nezaměnitelné pohodlí.

Pokud jde o zahradní textil, s kolekcí Casual rozhodně nešlápnete vedle. Díky minimalistickému jednobarevnému provedení jej snadno sladíte s ostatním vybavením. V žádném případě však není ochuzena o praktičnost. Zatímco zevnějšek je vyroben ze 100% polyesteru zajišťující snadnou údržbu, výplň z polyuretanové pěny se postará o komfortní posezení a rychlé schnutí. Jednoduše ideální kombinace.


Tento exkluzivní produkt lze pořídit bez obtíží tu na stránkách zařazený v kategorii kuchyňský textil! Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této populární sekce snadno online! Náš sortiment je široký, podívejte se taky na více skvělých produktů od výrobce Hartman. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Hartman dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní výrobky Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.