Žluté mikroplyšové prostěradlo My House, 90 x 200 cm

Rádi se v zimě zavrtáte ho pěkně vyhřátého pelíšku a od ložního prádla chcete, aby vás hebce objalo? Mikroplyš vám všechny... více informací »
Žluté mikroplyšové prostěradlo My
Značka: My House
509 Kč
Ověřit dostupnost »
Rádi se v zimě zavrtáte ho pěkně vyhřátého pelíšku a od ložního prádla chcete, aby vás hebce objalo? Mikroplyš vám všechny...

Rádi se v zimě zavrtáte ho pěkně vyhřátého pelíšku a od ložního prádla chcete, aby vás hebce objalo? Mikroplyš vám všechny tyto sny splní. Je tvořen hustými krátkými chloupky, které jsou velmi jemné na dotek a poskytnou vám příjemnou náruč i během chladných nocí.

Nestudí ani při prvním kontaktu a perfektně se přizpůsobí tvaru těla. Po vyprání velmi rychle schne, nežmolkuje a ani s žehlením si starosti dělat nemusíte.

Tak doplňte své povlečení i praktickým a krásným prostěradlem, které vás nenechá chladnými. Během zimních měsíců už nebudete chtít spát v ničem jiném ♥

Tento skvělý produkt Žluté mikroplyšové prostěradlo My House, 90 x 200 cm je k sehnání lehce tady na stránkách umístěný v kategorii prostěradla! Vyberte si ještě další produkty z této oblíbené kategorie za skvělou cenu! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další kvalitní kousky značky My House. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a žádaný kus Žluté mikroplyšové prostěradlo My House, 90 x 200 cm od výrobce s dlouholetou historií My House je k získání v naší aktuální nabídce se slevou. Právě teď za cenu 509 Kč.