Žluto-bílé povlečení Catherine Lansfield Lily, 200 x 200 cm

Útulné, milé a nabádající k dlouhému relaxu - takové je povlečení Catherine Lansfield vyrobené z kombinace bavlny a polyesteru.... více informací »
Žluto-bílé povlečení Catherine Lansfield Lily
Útulné, milé a nabádající k dlouhému relaxu - takové je povlečení Catherine Lansfield vyrobené z kombinace bavlny a polyesteru....

Útulné, milé a nabádající k dlouhému relaxu – takové je povlečení Catherine Lansfield vyrobené z kombinace bavlny a polyesteru. Lze ho navíc snadno prát na 40°C, takže vás bude bavit jak ve vaší ložnici, tak i během bezstarostné péče.


Nejprodávanější kousek Žluto-bílé povlečení Catherine Lansfield Lily, pořídíte v pohodě na webu ve známé rubrice povlečení! Nyní pořídíte další produkty ze zmíněné rubriky za výhodné peníze! Oblíbený dodavatel Catherine Lansfield poskytuje vynikající výrobky Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce také více skvělých produktů od dodavatele Catherine Lansfield. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční kus Žluto-bílé povlečení Catherine Lansfield Lily, 200 x 200 cm originál od výrobce Catherine Lansfield snadno najdete aktuálně opravdu výhodně! Nyní získáte od 799 Kč.