Žluto-šedý běhoun Flair Rugs Highland, 60 x 230 cm

Kolekce koberců Flair Rugs Highland se vyznačuje moderním vzhledem, který snadno zapadne do nejrůznějších stylů interiérů. V... více informací »
Žluto-šedý běhoun Flair Rugs
Značka: Flair Rugs
1 129 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Kolekce koberců Flair Rugs Highland se vyznačuje moderním vzhledem, který snadno zapadne do nejrůznějších stylů interiérů.

V domácnosti však poslouží nejen jako designový doplněk, vaši pozornost si získá i díky praktickým vlastnostem. Je vyroben z polypropylenu, jež se postará nejen o vysokou odolnost proti oděru, zapůsobí i antistatickými vlastnosmi. Ty přijdou vhod především, pokud vlastníte nějakého chlupatého mazlíčka.


Kvalitní a žádaný výrobek Žluto-šedý běhoun Flair Rugs Highland, 60 x 230 cm jde získat pohodlně tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii koberce! Nyní získáte ještě jiné zboží z této známé kategorie za super cenu. Populární dodavatel Flair Rugs pro své zákazníky poskytuje top zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty značky Flair Rugs. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.