Žlutý bavlněný polštář Södahl Flora, 50 x 50 cm

Užijte si dotek přírodní bavlny ve spojení s pravou péřovou výplní. Značka Södahl si dává záležet na tom nejkvalitnějším... více informací »
Žlutý bavlněný polštář Södahl Flora
Značka: Södahl
1 490 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Užijte si dotek přírodní bavlny ve spojení s pravou péřovou výplní. Značka Södahl si dává záležet na tom nejkvalitnějším zpracování, které jé zároveň naprosto šetrné k přírodě. K tomu svým polštářům navrch přidala i trendový minimalistický design v duchu severské elegance. Tento fešák se ještě navíc pyšní lesklým sametovým povrchem.

Tkaniny jsou použity bez přičinění jakýchkoliv chemických prostředků, designéři pracují s čistě organickými vlákny, která jsou zároveň obnovitelnými zdroji. Výplňové peří pochází výhradně z ověřených farem, kde nedochází k týrání zvířat, a to pouze šetrnou recyklací již nepotřebného peří. Výplň má přirozeně hřejivé účinky, které vám přijdou vhod především o zimních večerech.

Tento půvabný kousek od značky Södahl je vybaven certifikátem Oeko-Tex Standard 100, což zaručuje naprostou nezávadnost použitého materiálu.


Tento zlevněný produkt naleznete nyní tady na našem webu umístěný v sekci dekorační polštáře s výplní. Mrkněte na ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce za akční cenu! Tento výrobce Södahl má skvělý sortiment.