Žlutý zahradní podsedák Hartman Bibi, 123 x 50 cm

Tento levný produkt Žlutý zahradní podsedák Hartman Bibi, 123 x 50 cm lze nakoupit nyní tu na webu umístěný v rubrice... více informací »
Žlutý zahradní podsedák Hartman Bibi
Značka: Hartman
899 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Tento levný produkt Žlutý zahradní podsedák Hartman Bibi, 123 x 50 cm lze nakoupit nyní tu na webu umístěný v rubrice podsedáky na zahradní nábytek. Prozkoumejte kvalitní kousky z této oblíbené kategorie za parádní cenu! Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od značky Hartman. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tento výrobce Hartman pro vás vyrábí skvělý sortiment. Přesvědčte se!

Čím můžete své letní posezení na zahradě přiblížit k dokonalosti? Doplňky od značky Hartman vám dávají odpověď. Měkké textilní podsedáky v sobě skrývají pohodlí, elegantní design i hřejivou podporu při chladných večerech.

Jsou vyrobeny v různých velikostech i barvách a za použití přírodní bavlny. Povrch je pevný, odolný proti proměnlivému počasí, a navíc se snadno udržuje. Materiál vnitřní části je kombinací rouna a rychleschnoucí polyuretanové pěny.