Sada 2 žlutých chňapek z bavlny Södahl

Mimořádně kvalitní ochrana rukou při vytahování horkých plechů je jedním z charakteristických rysů kolekce kuchyňského... více informací »
Sada 2 žlutých chňapek z
Značka: Södahl
479 Kč
Ověřit dostupnost »
Mimořádně kvalitní ochrana rukou při vytahování horkých plechů je jedním z charakteristických rysů kolekce kuchyňského...

Mimořádně kvalitní ochrana rukou při vytahování horkých plechů je jedním z charakteristických rysů kolekce kuchyňského textilu od značky Södahl. Chňapky jsou vyrobeny ze 100% bavlny a s naprostou šetrností k přírodě. Kromě toho se pyšní i vždy elegantním a trendovým vzhledem inspirovaným severským minimalismem. Společně s ostatními prvky z kolekce navíc proměníte kulinářskou plochu na skutečnou designovou lahůdku.

Bavlněná vlákna jsou jemná na dotek, pružná, prodyšná a odolná. Tkaniny jsou použity bez přičinění jakýchkoliv chemických prostředků, designéři pracují s čistě organickými materiály, které jsou přirozeně obnovitelnými zdroji.

Tento levný produkt Sada 2 žlutých chňapek z bavlny Södahl od oblíbené značky se zárukou kvality Södahl k dostání v naší internetové nabídce za výhodnou cenu! Teď v akci 479 Kč.